top of page
  • איך אימון למציאת זוגיות מתיישב עם אמונה? הרי בסוף זיווגו של אדם נקבע לו 40 יום לפני יצירתו.
    נכון לגמרי, שאלה מעולה. ועוד יותר- כתוב ש"הכל בידי שמיים חוץ מיראת שמיים"- על פניו, זיווג נכלל ברשימת הדברים שהם בידי שמיים, וממילא אין לי שום השפעה עליהם. ומנגד, כתוב גם שמזווגים לאדם על פי מעשיו. מעשיו הם מעשיו הרוחניים, וזו גם נקודה שאנחנו עובדות עליה באימון- איך העבודה הפנימית שלי נכנסת פה? מה ה' משקף לי במציאות הזו על עצמי? ובאמת אחד הנושאים שאנחנו הכי עוסקות בו באימון הוא הביטחון בה'. אבל באמת, האימון בא לומר לך- נכון, אין לך שליטה על מתי ואיך תגיע הזוגיות המיוחלת. אבל לך יש שליטה על יראת השמיים. וליראת השמיים יש השפעה על כ-ל התחומים בחיים שלך. יש כמה אופציות לזמנים מיועדים בהם תכירי את האיש שלך, יש כמה אופציות למי יהיה החתן המיועד שלך, וכן הלאה... הבחירות שתעשי בעולם ה"יראת שמיים", בעולם הפנימי שלך, הן אלה שיניעו תהליכים גם בשאר התחומים הפרקטיים יותר בחייך. ובעצם, עולה מכאן שזו הדרך היחידה שלך להשפיע על המציאות שלך! לא רק ע"י השתדלויות טכניות, עוד אתר, עוד בחור או עוד פגישה. אלא ע"י עשיה משולבת בעבודה פנימית מתמדת.
  • למה בכלל אימון לרווקות? ההורים שלנו התחתנו יפה מאוד בלי כל זה!
    תכלס, צודקת! יש הרבה זוגות שזה עובד להם מעולה גם בלי זה. אבל... אם ניקח את הסטטיסטיקות של הגירושים בימינו, נראה ש 47.3% מהזוגות הנשואים מתגרשים (למ"ס, 2023)! כלומר- יש פה סיכוי של כמעט פיפטי- פיפטי להישאר נשואים או להתגרש. חיי הנישואים נראים היו יותר כמו הימור בווגאס מאשר חיבור של נשמות לכל החיים... אם נחזור להורים שלנו, בדרך כלל היו להם שאיפות וציפיות אחרות מזוגיות מאשר לנו. אנחנו מחפשים היום קשר זוגי שיהיה גם שותפות לבית ולחיים, גם חברות כיפית ומהנה, גם מצע לשיחות עומק ייחודיות, גם משיכה, גם צמיחה רוחנית משותפת וגם שותפות לחיי ההורות. זה נפלא שאנחנו רוצות את כל זה! הזוגיות היא כל הדברים האלה והרבה יותר מזה, היא חיבור נשמתי הרבה הרבה מעל השכל, הרגש והטבע שלנו, והרצון בקשר זוגי כל כך רחב הוא ממש חלק מתהליך הגאולה בעיניי. אבל, בעולם הזה, בגלל שהדורות הקודמים לא התנסו בזוגיות כזו, אף אחד לא לימד אותנו איך לעשות את זה! איך זה נראה? איפה מוצאים זוגיות כזו? איך מושכים אותה? ומה קורה כשמגיעים שוב ושוב קשרים שלא מזכירים את השאיפה שלנו? בדיוק בשביל זה חשוב להפעיל את הכלים הנכונים כדי לעזור לך להתכוונן פנימה, להדליק זרקור על הרצונות הפנימיים שלך, ולראות גם מעבר למסכים של מה שראית בסביבה או בבית. זו השקעה גם עבורך, אבל גם עבור הילדים שלך- שילמדו ממך איך נראית זוגיות מה"זן החדש", וגם עבור כל מי שתסתכל ותלמד ממך בדרך. שווה, לא?
  • איך אדע אם השיטה שלך מתאימה לי?
    אז זהו, שלא מדובר ב"שיטה". מדובר פה בלימוד והבנה עמוקה של האופן בו המציאות פועלת, מתוך העמקה בעבודה רוחנית, כשכל זה משתלב עם כלים אימוניים ופסיכולוגיים שרכשתי בדרך, וכמובן עם ניסיון אישי שמביא איתו לא מעט הזדהות והבנה של ההתמודדויות שכנראה גם את עוברת. כל עוד את נמצאת בהתמודדות ושאלות מול רווקות, דייטים ועולם הגברים- את במקום הנכון. * אם את רוצה להרגיש יותר את הגישה עליה אני מדברת, ועדיין לא צפית בוובינר- אני מזמינה אותך לעשות את זה עכשיו! זו שעה חינמית לגמרי, מלאת תוכן, שתיתן לך צוהר לעולם המושגים שלי. הירשמי לוובינר החינמי כאן למי התכנית לא מתאימה? 1. אם את מגיעה לתכנית מתוך גישה של "תתקני אותי"- כי אני לא הולכת לתקן אותך (ואת גם לא מקולקלת). חשוב מאוד שתבחני עם עצמך אם את מגיעה ממקום של פתיחות ללמידה ורכישת הרגלים חדשים, מתוך הבנה שהכוח לשינוי אמיתי ויציב הוא אך ורק שלך, והוא כולל יצירת שינויים קטנים ועקביים לאורך זמן! * למידת הכלים מבלי להתמיד בהם לאורך זמן ולרכוש אותם כהרגלים, עלולה להביא אפילו לתוצאות קשות יותר מאשר המצב הנוכחי- כי בעצם את יודעת בשכל מה עלייך לעשות, אבל אין תוצאות, ואת עלולה לחשוב שזה בגלל שהכלים לא מתאימים, כשבעצם מדובר בחוסר ההתמדה וחוסר ההטמעה שלהם בחיים. 2. אם את מגיעה ממקום של הטלת אחריות על הסביבה/ המציאות, או האשמה עצמית- חשוב שתבואי ממקום של לקיחת האחריות (ולא האשמה) על עצמך, מתוך הבנה שאת הכוח היחיד שיכול ליצור שינויים בחיים שלך! 3. אם את מגיעה כדי לקבל טיפים פרקטיים של מה לעשות או להגיד- כי זה לא מה שתקבלי כאן. מנגד, אם את רוצה לשמוע איזו עבודה פנימית מגדלת ומצמיחה מזומנת לך בתקופת הרווקות, זה בדיוק המקום! אם את עוד לא מונחת בשלוש הנקודות האלה- התכניות לא יתאימו לך כרגע.
bottom of page